ASP Czech s.r.o.

ASP Czech s.r.o.

ASP Czech s.r.o. jest czeską firmą zajmująca się produkcją i dystrybucją suplementów diety oraz licznych produktów z grupy zdrowej żywności. Istnieje na rynku od 1996 r.

Nowoczesne zaplecze laboratoryjne, technologiczne i produkcyjne oraz stała współpraca z czeskimi placówkami naukowymi pozwoliła stworzyć szeroką gamę preparatów i suplementów wspomagających zdrowe odżywianie.

Nowością przygotowaną dla osób z problemami skórnymi (egzemy skórne, łuszczyca) są kąpiele lecznicze, na bazie owsa, dla dzieci i dorosłych.

Nasze preparaty opiniowane są przez Państwowy Instytut Zdrowia i notyfikowane przez Ministerstwo Zdrowie Republiki Czeskiej. W 2005 r. ASP Czech s.r.o uzyskała certyfikat ISO 9001, a w 2008 r. otrzymała świadectwo produkcji „bio”.

Wysoka jakość oferowanych produktów zapewniła firmie ASP Czech s.r.o czołową pozycje wśród producentów zdrowej żywności oraz żywności bio w Czechach i pozwoliła na szybką ekspansję na rynki europejskie. Mamy nadzieję, że nasze produkty spełnią oczekiwania także i polskich klientów.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes