Psycholog dziecięcy

Psycholog dziecięcy w terapii zaparć u dzieci

dorota_chmielewskaJestem psychologiem ze specjalnością psychologia kliniczna. Studia ukończyłam w 1987r. w Instytucie Psychologii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu (dyplom nr 3642). Od kilkunastu lat zajmuję się:

  • diagnozą
  • terapią
  • poradnictwem psychologicznym

zdobywając doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i ich rodzicami w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Prowadzę również prywatny gabinet psychologiczny, przez kilka lat byłam także biegłym sądowym ogólnopolskiej listy biegłych z zakresu psychologii. Aktywna praktyka psychologa dziecięcego skłania mnie do stałego doskonalenia warsztatu zawodowego. Ukończyłam podyplomowe studia z zakresu logopedii, odbyłam także szereg szkoleń m.in. dotyczących pracy z dziećmi niedosłyszącymi, przeciwdziałania i radzenia sobie z zachowaniami agresywnymi dzieci i młodzieży, problematyki nadpobudliwości, zaburzeń emocji i zachowania, dysleksji rozwojowej i wiele innych.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe, rozległa wiedza, profesjonalizm oraz odpowiedzialność to cechy, które pozwalają mi świadczyć usługi z zakresu diagnozy i poradnictwa każdemu rodzicowi, który potrzebuje odpowiedzi na pytanie: „Co się dzieje z moim dzieckiem? Jak mogę mu pomóc?”

Jako psycholog dziecięcy moją ofertę kieruję do rodziców, opiekunów dzieci w każdym wieku, od 0 do kilkunastu lat, którzy oczekują wskazówek dotyczących pomocy wychowawczej i edukacyjnej, nie tylko wówczas, gdy dziecko i jego rodzina mają problemy, ale także wtedy, gdy chcą wspomóc rozwój dziecka, nauczyć je nowych umiejętności, czy kształtować w nim pożądane cechy.

Zapraszam: www.psycholog-dzieciecy.com.pl

Dorota Chmielewska – psycholog